"Слуга народу" Трубіцин, який попався на хабарі, назвав справу проти нього "політичною розправою"

"Слуга народу" Трубіцин, який попався на хабарі, назвав справу проти нього "політичною розправою"
Читать на русском

Депутат також запевнив, що прийде на пленарне засідання Київради.

Депутат Київської міськради від "Слуги народу" Владислав Трубіцин назвав справу про корупцію проти нього "політичною розправою". Також він заявив, що його жодного разу не затримували під час отримання хабара.

Про це APnews повідомляє із посиланням на Facebook-сторінку Трубіцина.

"Тепер час розповісти, як все було насправді. По-перше, я ніколи і ні від кого не отримував жодних хабарів і тим більше не затримувався на одержанні хабарів!" - підкреслив Трубіцин.

Також він заявив, що не тікав від НАБУ і його не оголошували у розшук. При цьому він визнав, що в момент затримання справді перебував в Оболонській РДА, але не ховався там, а "перебував на робочій зустрічі".

Депутат запевняє, що протягом року за ним велося стеження і його "активно провокував на незаконні дії провокатор і водночас агент НАБУ Андрій Максименко". Причому самого Максименка нібито спіймали на хабарі в 90 тисяч доларів, але судова справа щодо нього досі не закрита.

"Я вважаю всю цю справу проти мене політичною розправою за мою жорстку позицію в Київраді, яку я завжди мав і матиму!" - підсумував Трубіцин.

Раніше APnews повідомляв, що за "слугу народу" Трубіцина, який попався на хабарі, внесли заставу майже на 15 мільйонів гривень. Також застави внесли за інших підозрюваних у справі.

Новини партнерів

Україна запросила екстрене засідання Постійної ради та Форуму ОБСЄ через дії Росії
Через особливості штаму "Омікрон" зменшено терміни лікування та самоізоляції пацієнтів - МОЗ