Нардеп Третьякова запропонувала ввести в Україні високий неоподатковуваний мінімум, щоб "побороти бідність"

Нардеп Третьякова запропонувала ввести в Україні високий неоподатковуваний мінімум, щоб "побороти бідність"
Читать на русском

Нардеп вважає, що варто перейняти досвід Китаю щодо запровадження високого неоподаткованого мінімуму на кожного члена домогосподарства.

Україні варто скористатися досвідом Китаю у питанні подолання бідності, на боротьбу з якою у цієї країни пішло 30 років. Зокрема, варто перейняти підхід щодо запровадження високого неоподаткованого мінімуму на кожного члена домогосподарства.

Таку думку висловила нардеп від "Слуги народу" і голова комітету Верховної ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова в інтерв'ю РБК-Україна, передає APnews.

"У них (у Китаї, - ред.) навіть було обмеження народжуваності дітей саме через те, що не могли впоратися із забезпеченням людей вище рівня бідності. Але один з ключових кроків, який дозволив прискорити подолання бідності, - впровадження неоподаткованого мінімуму на кожного члена домогосподарства на рівні 600 доларів, коли у них була середня зарплата 350 доларів", - розповіла політик.

Також Третьякова зазначила, що в Україна як держава зараз тримає 40% домогосподарств на "голці комунальних субсидій", замість того, щоб повернути переплачений ПДФО на собівартість утримання кожного члена домогосподарства, не забираючи цей податок через чиновницьку систему та управління соціального захисту населення.

"Таким чином Китай простимулював годувальника родини заробляти більше. І не ховати у "тінь" свої статки, оскільки йому повертають податки на собівартість утримання членів домогосподарств", - підкреслила "слуга народу".

Нагадаємо, як повідомляв APnews, в Україні 77% пенсіонерів живуть за межею гуманітарної бідності.

Новини партнерів

В Україні з’явиться новий центр підготовки фахівців аерокосмічного напряму
У Києві біля дороги знайшли сумку з фрагментами людського тіла