"Слуга народу" назвав "історичні" досягнення Ради у 2020: серед них "легалайз" і запуск ринку землі

"Слуга народу" назвав "історичні" досягнення Ради у 2020: серед них "легалайз" і запуск ринку землі
Читать на русском

Давид Арахамія зазначив, що Рада виконала програму приблизно на 70%.

Монобільшість вважає історичними досягненнями парламенту 2020 році відкриття ринку землі, легалізацію грального бізнесу, прийняття законів про деривативи і про внутрішній водний транспорт. Також у "Слузі народу" пишаються завершенням першого етапу реформи децентралізації.

Про це заявив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в коментарі "Інтерфакс-Україна", передає APnews.

"Якщо проаналізувати наші власні сподівання і реалізацію, то виконали ми нашу програму приблизно на 70%. Досягнення, які можна вважати історичними, - це в першу чергу, відкриття ринку землі, чого протягом 30 років не могла зробити жодна політична сила, це також прийняття закону про внутрішній водний транспорт, оскільки у нас це питання не було врегульоване, то річка в Україні була завантажена лише на 5% тоді, як в сусідніх країнах - це 30-35%, а взагалі у всьому світі судноплавні річки - це великий транспортний вузол, через який проходить величезна кількість вантажів, що зберігає в тому числі і дороги, оскільки це найдешевший вид транспорту", - наголосив Арахамія.

За словами нардепа, серед важливих рішень Верховної Ради цього року є прийняття закону про деривативи. Арахамія підкреслив, що "десять років не могли в Україні прийняти цей закон, який мало зрозумілий простому громадянину, але наслідки його прийняття ми побачимо вже в 2021 році".

"Слуга народу" згадав і "провали" в роботі парламенту у році, що минає. При цьому Арахамія переконаний, що в січні 2021 року Рада приступить до реалізації намічених планів.

"Не встигли з реформою СБУ, не встигли створити Бюро економічної безпеки замість фіскальної служби, не встигли прийняти в другому читанні закон про референдум, не встигли провести амністію капіталів. З великих реформ це, мабуть, все: в програмі вони вже практично на виході, там 95% готовності, але через коронавірус довелося відкласти...

Думаю, що за перший квартал ми спробуємо це наздогнати. І сподіваюся, що програму на наступний рік навіть перевиконаємо, щоб наздогнати хвіст 2020 го", - підкреслив Давид Арахамія.

Як повідомляв APnews, у "Слузі народу" розповіли про плани на 2021 рік.

Новини партнерів

Топ-8 порад, як безпечно зустріти Новий рік
Під Києвом депутат «замовив» кілеру двох чоловіків та був схоплений поліцією: фото, відео