"Слуга народу" на зустрічі фракції обговорить призначення глав НБУ, АМКУ та кількох нових міністрів

"Слуга народу" на зустрічі фракції обговорить призначення глав НБУ, АМКУ та кількох нових міністрів
Ексклюзив
Читать на русском

У тому випадку, якщо обговорення виявиться позитивним, нові члени уряду можуть бути затверджені на найближчих позачергових засіданнях Верховної Ради

Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повинні прибути на зустріч в офісі "Слуги народу" в понеділок, 13 липня. Про це повідомило джерело APnews у фракції "Слуга Народу".

Під час зустрічі планується обговорити кандидатури на пост глави Національного банку України та Антимонопольного кабінету.

Джерело відзначило, що, швидше за все, учасники зустрічей в офісі "Слуги народу" обговорять пропозиції щодо призначення міністрів, які зараз знаходяться в статусі виконуючих обов'язки. Серед них в.о. Глави Міністерства освіти Сергій Шкарлет і в.о. Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславец.

У тому випадку, якщо обговорення виявиться позитивним, нові члени уряду можуть бути затверджені на найближчих позачергових засіданнях Верховної Ради.

Як повідомляв APnews раніше, Кабінет міністрів України в понеділок, 13 липня, відкликав з Верховної Ради проект постанови про призначення Олега Уруського на посаду нового віце-прем'єра з питань промислової політики.

Новини партнерів

У Чернівцях горить виробнича будівля на 2 тисячах м²: пожежу видно навіть в центрі міста
Гармата Малиновського і талісман Чигринський. Як наші футболісти виступають у Європі