"Слуга народу" Корнієнко не розуміє, звідки "гуляє" інформація про відставку міністрів Малюськи і Ткаченка

"Слуга народу" Корнієнко не розуміє, звідки "гуляє" інформація про відставку міністрів Малюськи і Ткаченка
Читать на русском

При цьому він назвав сфери, до яких є питання.

Глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко прокоментував чутки у публічній площині щодо можливої відставки міністра юстиції Дениса Малюськи та міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка. Політик не знає, звідки у ЗМІ такі відомості.

Про це Корнієнко сказав в інтерв'ю НВ, передає APnews.

Варто зазначити, що "слуга народу" не назвав кількість міністрів, до яких є питання в уряді, однак додав, що "питання є до всіх і до себе в першу чергу".

При цьому він сказав, що може назвати сфери, до яких є питання.

"Дійсно — до оборони, про це багато говориться, і заступники не просто так змінювалися, було оновлення керівного штабу Збройних сил України. Також правда, що завжди в Україні є питання до соціальної сфери. Тут я би не говорив про персоналії, я говорив би дійсно про те, що для нас важливо почати втілювати пенсійну реформу. Треба серйозна співпраця Міністерства та комітету. По кожній сфері можна ці питання ставити", — додав глава партії.

Водночас, коментуючи повідомлення про відставку міністра культури й інформаційної політики Олександра Ткаченка, Корнієнко сказав, що не має до нього питань і не знає "звідки ця інформація гуляє".

"Зрозуміло, що Мінкульт зараз на фоні Великої реставрації і тих нових програм, які запускаються, — це не просто міністерство сенсів і якихось посилів, лозунгів. Це вже міністерство предметне, яке прикладне і яке має серйозним прикладним чином займатися реалізацією тих чи інших проектів. Тобто тут треба розуміти, чи вистачає кадрового потенціалу всередині міністерства для того, щоби ці проекти реалізовувати", — наголосив Корнієнко.

Що стосується можливої відставки Малюськи, то глава політсили запевнив, що це "взагалі на рівні чуток". Корнієнко нагадав, що Малюська і відомство, яке він очолює, є учасником постійних перемовин із МВФ.

"І говорити про те, що є якісь глобальні питання до Мін'юсту, мені здається, це перебільшення", — додав Олександр Корнієнко.

Як повідомляв APnews, глава ВР Разумков прокоментував чутки про свою відставку.

Новини партнерів

Лукашенко заявив, що РФ поставить до Білорусі десятки літаків, вертольотів і "важливі" комплекси ППО
"Заблукав у трьох соснах": Кулеба відповів Лаврову на слова щодо розуму Зеленського