"Слуга народу" Арахамія заявив, що Компартія Китаю гідна наслідування: вона вбила мільйони людей

"Слуга народу" Арахамія заявив, що Компартія Китаю гідна наслідування: вона вбила мільйони людей
Читать на русском

За словами політика, принципи правлячих партій України та Китаю багато в чому збігаються, оскільки їх девізом є "служіння народу".

Глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Комуністична партія Китаю «гідна наслідування». Про це повідомляє APnews з посиланням на китайське видання "Сіньхуа".

"Глава Політради "Слуги народу" підкреслив (в інтерв'ю китайським ЗМІ, - прим. ред.), що принципи правлячих партій України та Китаю багато в чому збігаються, оскільки їх девізом є служіння народу. Д. Арахамія високо оцінив той факт, що попри величезну територію Китаю КПК представлена ​​в кожному населеному пункті країни - від невеликих сіл до великих міст. Цей досвід неодмінно потрібно переймати, вважає глава Політради "Слуги народу", - повідомляє видання.

За словами політика, рік тому він прочитав російською мовою книгу "Сі Цзіньпін про державне управління", яка справила на нього сильне враження. З неї він почерпнув чимало інформації про китайське економічне диво.

"Д. Арахамія зазначив, що Україна сподівається перейняти позитивний досвід Китаю в області економічного розвитку. За його словами, відомості про те, що в КНР за кілька днів звели лікарню і за кілька місяців побудували міст, звучать для українців як наукова фантастика, оскільки в Україні за такі терміни можна хіба що прийняти рішення про реалізацію проекту та підготувати технічну документацію ", - додало видання.

Зазначимо, що за свою тривалу історію Комуністична партія Китаю породила не тільки «економічне диво», а й ряд інших, досить суперечливих рішень.

Так, у 50-60-ті рр. через сумнівну політику китайського керівництва по знищенню господарських «шкідників» (горобців, щурів та ін.) Піднебесну охопив небувалий голод, що забрав життя 10-30 млн осіб.

Чимало шкоди принесла і т.зв. "культурна революція", яка призвела до масового знищення пам'ятників культури та репресій щодо місцевої інтелігенції.

Наразі Компартію звинувачують в створенні серії концтаборів для мусульман-уйгурів та систематичному переслідуванні опозиції.

Раніше APnews повідомляв, Меркель заявила, що Росія та Китай - виклик для НАТО.

Новини партнерів

Раду просять збільшити допомогу при народженні третьої дитини до 150 000 грн
Під посольством Білорусі в Києві на людей з прапорами напали з газовими балончиками та кулаками. Відео