Слідство назвало три версії кривавої стрілянини на Південмаші: хвороба, травля та "замовлення"

Слідство назвало три версії кривавої стрілянини на Південмаші: хвороба, травля та "замовлення"
Читать на русском

У ДБР не виключають, що Рябчуку могли доручити вчинити розстріл, щоб дискредитувати правоохоронну систему в Україні

Державне бюро розслідувань назвало три версії, які могли спричинити криваву стрілянину в Дніпрі на заводі Південмаш. Одна з них - що стрільцю Артемію Рябчуку доручили вчинити злочин для дискредитації правоохоронних органів в Україні та дестабілізації правопорядку.

Про це APnews пише з посиланням на брифінг ДБР.

Інша версія - дідівщина та цькування у колективі. І третя – психічна хвороба підозрюваного. Слідчі не виключають, що Артемій Рябчук був у стані афекту на момент скоєння вбивств.

При цьому слідство спростувало інформацію про фізичне насильство щодо Рябчука з боку товаришів по службі та командирів частини. Говорять, що під час обстеження на тілі хлопця жодних слідів насильства не виявили.

На сьогоднішній день окремо перевіряється, як відео з моментом розстрілу потрапило в інтернет, а також відкрито провадження щодо керівництва військової частини, де все сталося, за фактом недбалого ставлення до військової служби.

Раніше APnews писав, що розслідування смертельної стрілянини на Південмаші виявило дідівщину і низку порушень. При цьому в МВС припускають, що вбивця Рябчук не вийде із СІЗО "до кінця своїх днів".

Новини партнерів

Кулеба заявив, що Росія намагається "взяти реванш за програш СРСР у холодній війні"
Туш для вій та магнітні кульки для мастурбації: На Волині медики рятували статеві органи підлітків