Слідом за США та Великобританією про евакуацію дипломатів заявили в Австралії

Слідом за США та Великобританією про евакуацію дипломатів заявили в Австралії
Читать на русском

Громадян Австралії просять переглянути свої плани та серйозно поставитися до особистої безпеки.

Влада Австралії почала евакуацію членів сімей своїх дипломатів з Києва на тлі зростання загрози нового вторгнення Росії в Україну. Про це APnews повідомляє з посиланням на Sydney Morning Herald.

Також громадянам Австралії запропонували за можливості залишити територію нашої країни. Також уряд закликав своїх громадян відмовитися від відвідування України, якщо такий був у планах.

"Федеральний уряд закликає австралійців в Україні "поїхати зараз" через ситуацію з безпекою, а також починає відкликати членів сімей австралійських дипломатів, що базуються у столиці, Києві", - пишуть журналісти видання.

При цьому наголошується, що консульські послуги "можуть бути обмежені через умови на місці". У зв'язку з цим австралійців, які вирішили залишитися в Україні, просять переглянути особисті плани та зареєструватися у Міністерстві закордонних справ та торгівлі.

Раніше APnews повідомляв, що державний департамент США рекомендував своїм держслужбовцям і дипломатам виїхати з сім'ями з України. В Міністерстві закордонних справ відреагували на евакуацію американських дипломатів з України. Такий крок Держдепу США розцінюють як "передчасний".

Слідом за Сполученими Штатами Америки Великобританія почала відкликати співробітників свого посольства в Україні. Пізніше стало відомо, що ще одна країна розглядає можливість евакуювати співробітників посольства з України

Новини партнерів

У Львівській області п'яний хлопець на позашляховику батька збив людину та втік
Міністерство спорту заборонило українським спортсменам стояти поряд із російською символікою на Олімпіаді