Слідом за Лукашенком: Путіну заборонили відвідувати чемпіонати світу та Олімпіади протягом двох років

Слідом за Лукашенком: Путіну заборонили відвідувати чемпіонати світу та Олімпіади протягом двох років
Читать на русском

Взагалі ця заборона поширюється на весь уряд і парламент Росії.

Слідом за усуненням Росії від участі в великих міжнародних змагань спортивного арбітражного суду підготував санкції і для лідерів країни. Так, Володимиру Путіну в найближчі два роки буде заборонено відвідувати чемпіонати світу та Олімпійські ігри. Про це з посиланням на заяву CAS повідомляє APnews.

Таким чином Росію і її лідерів карають за зміни в базі даних Московської антидопінгової лабораторії. Причому заборона торкнеться не тільки Путіна. Заборона на відвідування великих турнірів поширюється на весь уряд Росії: міністрів і їх заступників, прем'єр-міністра і його заступників, а також депутатів державної думи.

Також відвідування турнірів заборонено для глав і заступників державних організацій, всієї адміністрації президента і співробітників Слідчого комітету Росії. Втім, з цього правила можуть бути три винятки:

  • якщо будь-якого з вищезазначених особисто запросить президент або прем'єр-міністр країни, в якій буде проходити турнір;
  • якщо представник уряду Росії є членом Міжнародного олімпійського комітету (МОК) або Міжнародного паралімпійського комітету (МПК);
  • якщо цей представник сам є спортсменом-учасником турніру, або одним з членів команди (наприклад, тренером).

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що саме російські спортсмени посіли перше місце за кількістю порушень допінгових правил в 2018-му році. Відповідну статистику опублікувало всесвітнє антидопінгове агентство.

Новини партнерів

«Велика втрата»: як на смерть Кернеса відреагували за кордоном
170 000 грн або 12 років в'язниці. Раді рекомендують штрафувати українців за фальшиві тести на COVID-19