Слідом за братом: Володимира Кличка включили до Міжнародної зали боксерської слави

Слідом за братом: Володимира Кличка включили до Міжнародної зали боксерської слави
Читать на русском

Паралельно з українцем в зал включили ще двох легендарних боксерів.

Володимир Кличко потрапив до Міжнародної зали боксерської слави. Про це APnews повідомляє з посиланням на Boxing Scene.

Володимир став вже другим українським боксером, який потрапив в цей зал. Першим ще в 2018-му році став його старший брат - Віталій. Причому як і Кличко-страший, Володимир удостоївся цієї честі з першої спроби.

Таке рішення не викликає здивування - адже Володимир Кличко є одним з найбільш домінуючих супертяжів в історії спорту. Крім того, що в різний час він володів різними поясами (WBO в 2000-2003 і 2008-2015 роках, IBF з 2006-го по 2015-й роки, IBO в 2006-2015 роках і WBA з 2011-го по 2015-й роки) Кличко-молодший також став олімпійським чемпіоном в 1996-му році.

Крім Володимира в Міжнародний зал слави також включили Флойда Мейвезера (екс-чемпіон світу в п'яти вагових категоріях, якого ніхто не зміг перемогти) і також непереможеного Андре Уорда (екс-чемпіон світу в двох вагових категоріях).

Нагадаємо, ми повідомляли, що Володимир Кличко потрапив до списку з 42 боксерів, які претендували на включення до Міжнародної зали слави боксу. Крім трійки спортсменів, які в підсумку перемогли в голосуванні, в списку були такі зірки як Мігель Котто, Тімоті Бредлі, Ріккі Хаттон, Карл Фроч і Джеймс Тоні.

Новини партнерів

Рада звільнила міністра ветеранів Бесараба через хворобу
Нардеп від "слуг" Колюх під час засідання Ради бронював відпочинок: обирав між Єгиптом та Домініканою за $6750