Слідом за Бабіковим з ДБР звільниться Соколов - адвокат

Слідом за Бабіковим з ДБР звільниться Соколов - адвокат
Читать на русском

Олег Шрам вважає, що незабаром на ці посади буде оголошений конкурс.

Після звільнення з ДБР першого заступника директора Олександра Бабікова слід очікувати відходу ще одного заступника Олександра Соколова. Про це APnews пише з посиланням на заяву адвоката Олега Шрама.

Крім цього, Олег Шрам вважає, що незабаром на ці посади буде оголошений конкурс.

"Вчора ДБР повідомило про звільнення першого заступник директора Бюро Бабікова. За словами в.о. директора А. Сухачева цьому послужило ряд причин, головною з яких є конфлікт інтересів.
Варто відзначити, що всі підстави для звільнення як директора Бюро так і його заступників прямо передбачені в Законі «Про ДБР» і є досить формалізованими: здоров'я, вік, призначення на іншу посаду, судимість, припинення громадянства, недієздатність, заборгованість по сплаті аліментів, смерть і подача заяви про звільнення за власним бажанням.
З цього слідує, що звільнили Бабікова саме за власним бажанням, яке виникло після пропозиції, від якої він не зміг відмовитися", - пояснив адвокат.

При цьому Шрам додав, що незабаром аналогічну пропозицію отримає і Соколов і для цього є більше ніж достатньо підстав.

Нагадаємо, що перед цим адвокат Олег Шрам заявив, що Бабіков і Соколов через Кабмін протягли під себе норму, яка суперечить Конституції.

Як повідомляв APnews раніше, Олександр Бабіков звільнився з посади заступника директора ДБР.

Боєць ММА із другом врятували пенсіонерку і поліцейського під час теракту у Відні
Теракт у Відні: МЗС повідомив про стан українських свідків

Новини партнерів