SkyUp припинила продаж квитків на рейси з 14 лютого

SkyUp припинила продаж квитків на рейси з 14 лютого
Читать на русском

Світові страхові компанії повідомили українських авіаперевізників про те, що протягом 48 годин припиняють страхування літаків

Авіакомпанія SkyUp припинила продаж квитків на вильоти з 14 по 16 лютого. Причиною цього стало попередження страхових компаній про припинення страхування літаків для польотів у повітряному просторі України через підвищені ризики початку бойових дій.

Про це повідомляє APnews із посиланням на прес-службу авіакомпанії.

"12 лютого найбільші світові страхові компанії повідомили українських авіаперевізників про те, що протягом 48 годин припиняють страхування літаків для польотів у повітряному просторі України. Таке рішення пов'язане з підвищеними ризиками початку бойових дій", - йдеться у повідомленні.

При цьому зазначено, що аналогічні вимоги щодо повернення літаків надходять від інших лізингодавців, у зв'язку з цим компанія припинила продаж квитків на вильоти з 14 по 16 лютого.

"Ситуація, що склалася, вимагає рішення на державному рівні. Зараз ми працюємо спільно з державними структурами для пошуку варіантів вирішення проблеми. Ми робимо все можливе, щоб продовжувати виконувати рейси в штатному режимі, але не можемо ігнорувати вимоги лізингодавців. Ми тимчасово припинили продаж квитків на вильоти з 14 по 16 лютого 2022 року і очікуємо на вирішення ситуації", - пояснив генеральний директор SkyUp Дмитро Сєроухов.

Як раніше повідомляв APnews, близько 200 пасажирів рейсу Фуншал (Португалія) – Київ застрягли у Молдові. Компанія-власник літака запровадила заборону на входження до повітряного простору України.

Новини партнерів

На Донеччині під час конфлікту в кафе застрелили двох людей
РНБО збереться 14 лютого через російську загрозу – ЗМІ