Скрипник вперше відреагував на чутки про тренерство у "Динамо"

Скрипник вперше відреагував на чутки про тренерство у "Динамо"
Читать на русском

Нинішній головний тренер "Зорі" заявив, що пропозицій очолити "Динамо" у нього не було.

Головний тренер "Зорі" Віктор Скрипник розповів, чи зверталися до нього представники "Динамо" з пропозицією очолити київський гранд. Він запевнив, що ніяких контактів з братами Суркіс або представниками керівництва не було. Про це APnews повідомляє з посиланням на ТаТоТаке.

На момент розмови інформації про звільнення Олексія Михайличенка ще не було, тому Віктор Скрипник окремо відзначив, що "на живе місце ніхто ніколи не повинен" претендувати. Однак при цьому страху перед тиском, який чиниться на тренера "Динамо" у Скрипника немає.

"Можу сказати, що я б не побоявся. Завжди є чутки, розповідають. Там такий тиск, потрібно бути чемпіоном світу, щоб там тренувати. Я не хочу порівнювати Бундеслігу і це. Але ті два роки в Бундеслізі, коли ти, як під збільшувальним склом, а ти на кораблі "Титанік", який називається "Вердер", капітан, тягнеш його... я там такий досвід придбав, у мене шкіра вже така товста. Не думаю, що мені це буде страшно, що я буду переживати. Якщо ти вмієш або вважаєш, що має бути ось так, то прийди і зроби, покажи, грай", - заявив Скрипник.

При цьому Віктор Анатолійович підтвердив розмову з Григорієм Суркісом, яка сталася після матчу з "Динамо". Але при цьому запевнив - ніяких розмов про перехід в київський клуб не було: Скрипник привітав Суркіса з перемогою, а той відзначив роботу тренера з "Зорею".

Також наставник луганчан прокоментував чутки про свій відхід з "Зорі". "Не можу сказати, що я кудись там йду. У мене є діючий контракт. Якщо зі мною не перервуть контракт, він буде діяти далі", - запевнив Скрипник.

Читайте також:

Новини партнерів

Власник танкера Delfi відмовляється передати підйом судна в руки держави - АМПУ
У Києві біля станції метро "Мінська" прогримів потужний вибух