"Скоро з'явиться лот з ведмедями і левами": у Мін'юсті пояснили, чому займаються продажем тварин через аукціон

"Скоро з'явиться лот з ведмедями і левами": у Мін'юсті пояснили, чому займаються продажем тварин через аукціон
Читать на русском

Глава Мін'юсту повідомив, що в деяких випадках тваринам це йде тільки на користь

У Мін'юсті прокоментували скандал з продажем собак. Повідомили, що дійсно на виконання рішень судів змушені відбирати тварин у їх власників. І таких випадків досить багато. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву глави Мін'юсту в Facebook.

“Іноді тварин забирають за борги, але тут мова, як правило, йде про свійських тварин, що мають вартість. Якщо тварина є домашнім улюбленцем, її за копійки (ціна лотів мізерна) викуповують назад власники (через родичів або близьких)”, - повідомив Денис Малюська.

Зазначив, що дуже часто тварин забирають через неналежне утримання, тому їм це йде тільки на користь.

“Розумію, що у багатьох відклалася у голові необдумана теза депутата про продаж собак для оплати комунальних послуг. Реалії життя дещо складніші”, - відмітив Малюська.

І повідомив, що разом з народними депутатами обдумують варіанти належного законодавчого врегулювання таких ситуацій.

Також голова Мін’юсту прокоментував і конкретну історію з пітбулем Торою. Він пояснив, що у даному випадку собаці “не пощастило з господарями, не пощастило з характером”. А як результат - покусані звичайні перехожі. Пояснив, що власник оштрафований постановою Краснолиманського міського суду Донецької області і цією ж постановою суд постановив цю собаку конфіскувати. Тому тут мова не йде про продаж за борги.

“Сподіваюсь, що у нових господарів їй буде краще. Якщо нових нормальних господарів не з‘явиться, викуплю цю собаку на аукціоні сам і віддам на перевиховання/навчання”, - відмітив очільник відомства.

Повідомив також, що скоро на SETAM може з‘явитися лот з трьома левами (Річчі, Вітольд, Багіра) та п‘ятьма ведмедями (Балу, Маша, Ганна, Потап, Тимоша). "Про них розповімо окремо", - сказав Малюська.

Нагадаємо, раніше APnews писав, що Мін'юст масово продає вихованців українців за борги.

"Скоро з'явиться лот з ведмедями і левами": у Мін'юсті пояснили, чому займаються продажем тварин через аукціон
Читайте також:

Новини партнерів

Норму про дозвіл на "злом квартири" за борги по комуналці приберуть із закону, – нардеп
Собаки тепер не тільки за комуналку. Мін'юст масово продає вихованців українців за борги