"Схоже на платний вкид": Сивохо прокоментував "звільнення" з поста радника секретаря РНБО. Ексклюзив

"Схоже на платний вкид": Сивохо прокоментував "звільнення" з поста радника секретаря РНБО. Ексклюзив
Ексклюзив
Читать на русском

Сергій Сивохо зазначив, що інформацію про його звільнення "розганяють" навмисно.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов нібито звільнив свого позаштатного радника Сергія Сивохо. Про це повідомив політолог Кирило Сазонов у Facebook.

"Ловіть сенсацію, друзі. Указ ще не опублікований, але рішення прийнято і підписано. Дуже серйозні джерела підтверджують. Секретар РНБО Данилов таки звільнив свого позаштатного радника і неофіційного головного реінтегратора ОРДЛО Сергія Сивохо. Платформа примирення накрилася мідним тазом, продюсер Сивохо не виправдав високої довіри. Двері прямо там, прощайте ... ", - повідомив Сазонов.

"Схоже на платний вкид": Сивохо прокоментував "звільнення" з поста радника секретаря РНБО. Ексклюзив

Водночас, в ексклюзивному коментарі APnews радник секретаря РНБО Сергій Сивохо спростував інформацію про своє звільнення. За його словами, цю інформацію спеціально "розганяють".

"Це дуже схоже на платний вкид. Подивіться, як швидко цей фейк розігнали деякі ресурси! Наші телеекрани та соцмережі заполонили псевдоексперти, які працюють на своїх замовників, а не на благо країни. І хтось вирішив розігнати новину про моє звільнення. Але я як і раніше є позаштатним радником секретаря Ради національної безпеки та оборони України. Комусь дуже потрібна дестабілізація ситуації в Україні, ще й на тлі проблеми з коронавірусною інфекцією. Все це спрямовано тільки на дискредитацію влади та кроків, які вона робить"- підкреслив радник Данилова.

Як раніше повідомляв APnews, депутати від "Слуги народу" звернулися до секретаря РНБО Олексія Данилова з проханням розглянути питання про звільнення позаштатного радника Сергія Сивохо.

Новини партнерів

Милованов відреагував на відкриття справи проти Кабміну Гончарука через експорт масок
Кабмін заборонив експортувати етиловий спирт з України