Скажемо "ні" політичним проститутам: Фігурантка секс-скандалу Клітіна створила політичну партію

Скажемо "ні" політичним проститутам: Фігурантка секс-скандалу Клітіна створила політичну партію
Читать на русском

Клітіна додала, що Криклій звільнив її, бо вона заважала красти на "Укрзалізниці"

Колишня заступник голови Міністерства інфраструктури Олександра Клітіна заявила, що створює свою партію "Україна проти корупції". Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Клітіної.

"Я вирішила боротись за правду самотужки, тому що на цих ідіотів у штанях точно надії нема. Я створюю свою партію "Україна проти корупції", щоб розібратись нарешті з цими політичними проститутами", - заявила вона.

Клітіна додала, що Криклій звільнив її, бо вона заважала красти на "Укрзалізниці", тому вона хоче "розібратись з усіма корупціонерами і політичними проститутами".

"Вони думають, що якщо у них у штанях щось є, то цього достатньо для успіху, і можна ображати жінок. Та жінки в сто разів розумніші і чесніші, ніж ви. Міністр Криклій, він мене не тільки звільнив, він мене облив брудом так, щоб я ніколи не оговталась, тому що заважала їм красти на "Укрзалізниці". Тому я хочу розібратись з усіма корупціонерами і політичними проститутами. Усі охочі приєднуйтесь до мене. Скажемо "Ні" політичним проститутам", - додала колишня заступник голови Міністерства інфраструктури.

Раніше виключений з фракції "Слуга народу" народний депутат Антон Поляков опублікував фрагмент розмови нардепів від президентської партії, в якому говориться, що Клітіна нібито отримала свою посаду через ліжко. Після секс-скандалу Клітіна покинула свій пост замміністра за поданням Криклія.

Нагадаємо, що редакція APnews зібрала найяскравіші сексистські скандали, які траплялися в українській політиці.

Новини партнерів

У Дніпрі після ДТП водій авто вилетіла з машини: на місці утворилися затори
"У нього не було виходу": син стрільця розповів подробиці масового вбивства у Житомирській області