Скандальну собаку з аукціону СЕТАМ після перевиховання відправлять служити в СІЗО

Скандальну собаку з аукціону СЕТАМ після перевиховання відправлять служити в СІЗО
Ексклюзив
Читать на русском

Валерія Коломієць викупила собаку Тору за 500 гривень після того, як не перший, ні другий переможець аукціону не вніс за неї пропоновану суму

Собаку Тору, яку зі скандалом продавали на сетах, відправлять на перевиховання, а потім і на роботу в кінологічне відділення Державного кримінально-виконавчої служби в Харкові. Про це в ексклюзивному коментарі APnews заступник міністра юстиції з питань європейської інтеграції Валерія Коломієць, яка і викупила тварина.

За її словами, в міністерстві розуміли, що Тору ніхто не забере, тому вирішили її викупити та віддати на перевиховання до кінологів, тому що собака раніше нападала на людей.

"Тору конфіскували, бо господар не міг з нею впоратися, і вона дійсно покусала людей, є навіть відкриті справи. Коли піднявся крик, що нібито Міністерство юстиції продає собак, хоча це відбувалося відповідно до рішення суду, якщо зайти на сетах і подивитися, мене трохи здивувало і я прекрасно розуміла, що цю собаку об'єктивно ніхто не буде купувати, тому що про це забудуть на наступний день. Ми поспілкувалися з колегами, що було б добре взяти участь в аукціоні, щоб надалі цю собаку можна було б направити до кінологів. Ми вирішили, що бо у нас є пенітенціарна служба, де є кінологічні підрозділи, то можна це зробити. як показала практика, так і вийшло. Перші два переможці аукціону не сплатили гроші", - пояснила Коломієць.

Читайте також:
"Тварина - річ". Чому за законами України держава може конфіскувати та продати вашу собаку

При цьому вона зазначила, що Тора ще знаходиться у вже колишнього господаря, який не хоче її віддавати

"Тора зараз знаходиться у колишнього господаря, тому що її ніхто не забирав, щоб тримати її у нас десь на СЕТАМ, Після того, як я її викупила, ми зараз складаємо останні документи, збираємося їхати забирати її у колишнього власника. Я ще не їздила й не дивилася на Тору, я не буду уточнювати коли ми приїдемо, тому що господар, як він сказав журналістам з 1+1, не збирається її нікому віддавати та хоче десь її ховати. Я відразу залучу наших кінологів, тому що розумію, що це не та собака, яку візьмеш на руки й понесеш куди хочеш, вона вже покусала кілька людей, тому без фахівців буде складно навіть підійти", - зазначила заступник Дениса Малюськи.

Подальша доля Тори вже визначена - вона залишиться жити в кінологічної служби Харківський ДКВС, де для не вужче підготували місце.

"Далі вона буде жити в кінологічної служби, і ми вже знайшли, де саме - Харківський ДКВС. Мені керівник уже показав умови, в яких вона буде жити, і вони дуже хороші після ремонту. Я навіть не знала, що у нас в системі є такі класні місця для тварин. Я хочу, щоб Тора залишилася у нас в кінологічної служби, тому що це момент виховання - спочатку ми дамо їй освіту, а потім роботу. Я постійно стежитиму, що з нею відбувається. ми не зверталися в інші кінологічні служби, щоб мати постійний доступ до неї і розуміти, що з нею відбувається ", - підсумувала чиновниця.

Також Коломієць не розуміє, чому журналісти звернули увагу саме на Тору, яку в кінцевому підсумку купили за 500 гривень, адже торгівля тваринами на сетах відбувалася з 2015 року.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, онлайн-аукціон з продажу пітбультер'єра на прізвисько Тора завершився. Ціна собаки склала 11 250 гривень.

Новини партнерів

НАБУ вручило підозру голові Кіровоградської ОДА Балоню
Суд переніс розгляд апеляції на запобіжний захід Стерненку на тиждень