Скандальні пропозиції уряду про "перекроювання держбюджету" переглянуть, - нардеп Мокан

Скандальні пропозиції уряду про "перекроювання держбюджету" переглянуть, - нардеп Мокан
Ексклюзив
Читать на русском

Зміни до державного бюджету, які підготував Кабінет міністрів, не остаточні

Зміни до державного бюджету, які підготував Кабінет міністрів, не остаточні. Про це розповів представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан в ексклюзивному коментарі APnews.

За його словами, дефіцит бюджету дійсно збільшиться, але його покриють коштом міжнародних та внутрішніх джерел. При цьому Мокан вказав, що мова не йде про повне припинення фінансування, а про його урізання, тому що ці кошти більше потрібні для боротьби з поширенням коронавірусу.

"Проект, який був наданий вранці, буде змінений, тому що багато фракцій не погодилися з ним. Зараз йде робота в Кабінеті міністрів. Зараз зібралася робоча група, там є представники Верховної Ради, профільних комітетів з економічного блоку, економічного блоку уряду і вони спільно над ним працюють, вносять корективи, щоб він був компромісний", - підсумував представник уряду в Раді.

Як раніше повідомляв APnews, народний депутат від партії "Європейська солідарність" оприлюднив проект змін до держбюджету, який підготував Кабінет міністрів у зв'язку з епідемією коронавірусу. Проект передбачає збільшення дефіциту бюджету і тотальне урізання фінансування місцевих виборів, скорочуються витрати на спорт і культуру, а також ряд інших напрямків.

Новини партнерів

Що дозволено, а що заборонено в Україні до 24 квітня: роз’яснення уряду
"Слуги народу" відмовилися майже від 213 мільйонів держфінансування