Скандал в "Слузі народу": нардеп Качура судиться з Богуцькою через "тупого черевика"

Скандал в "Слузі народу": нардеп Качура судиться з Богуцькою через "тупого черевика"
Ексклюзив
Читать на русском

Серед депутатів монобільшості розгорівся скандал через заяву Олександра Качури в ефіра одного з телеканалів.

"Слуга народу" знову переживає внутрішньофракційні скандали, які в результаті стають таким собі “надбанням” громадськості. Нардеп Олександр Качура заявив, що подає до суду на свою колегу Єлизавету Богуцьку через її образливі коментарі на його готовність вакцинувати українців російським препаратом, якщо той доведе свою ефективність. Адвокати Качури вже готують позовну заяву і визначають розмір компенсації. Нардеп вважає цю справу "безпрограшною".

Про це Олександр Качура повідомив в коментарі редакції APnews.

Передісторія

Нардеп Олександр Качура в ефірі одного з телеканалів заявив, що Україна повинна закуповувати тільки ту вакцину від коронавірусу, "яка доведе свою ефективність і яка буде рекомендована Всесвітньою організацією охорони здоров’я, незважаючи на країну її виробника", виділивши при цьому російську вакцину. Єлизавета Богуцька, в свою чергу, миттєво відреагувала на це у Facebook, обізвавши його "тупим черевиком" і "вискочкою з ефектом Даннінга-Крюгера".

Нардеп розповів нам своє бачення ситуації:

"Зараз мої адвокати готують позовну заяву. Єлизавета весь час пише на всіх членів фракції, в чомусь звинувачує, тому для того, щоб у нас створювалася нова правова культура у політиці і у фракції, я вирішив звернутися до суду, відсудити компенсацію, яку я планую направити для переселенців з окупованого Криму. Єлизавета себе начебто позиціонує як кримчанка, виходець з Криму, але вона при цьому нічого для Криму не зробила за весь цей час, тому, можливо, хоча б так буде якась користь від її перебування в парламенті.

Зараз адвокати будуть вирішувати питання розміру грошової компенсації, будуть оцінювати, проводити відповідні експертизи. Після цього буде сформована сума компенсації. Це чітко підпадає під законодавство, під її діючі заяви. Ми вже все проаналізували і це 100% виграшна справа".

Качура також додав, що Єлизавета Богуцька висловлюється не тільки щодо його персони.

"Вона на всіх висловлюється образливо. Вона шукає привід, тому що, я так розумію, їй більше нічим зайнятися. Замість того, щоб з виборцями зараз поїхати поспілкуватися або відстоювати інтереси партії, вона навпаки розбалансовує ситуацію в партії і реагує на всілякі фейки, вирвану з контексту інформацію, яка публікувалася у ЗМІ", - наголосив нардеп.

На запитання, чи є ймовірність, що Богуцьку можуть виключити з фракції "Слуга народу", депутат відповів:

"Я гадаю, що у нас це можливо, тому що всі історії, які були раніше, нічим не закінчувалися. Всі заяви, звинувачення одне одного, не закінчувалися у цьому випадку. Можливо ми і розходимось в деяких питаннях, але це не значить, що можна щось писати на однопартійців у публічному просторі. Я вважаю, що треба всі питання вирішувати всередині фракції, а не виносити назовні. Це вже стало останньою краплею, тому що вона багато на кого з депутатів писала. Вони теж планують аналогічно зробити".

За словами Олександра Качури, колеги по фракції підтримують його рішення про подання до суду:

"Вони вважають, що Богуцька повинна принести свої вибачення, тому що це неприпустимо".

Скандал в "Слузі народу": нардеп Качура судиться з Богуцькою через "тупого черевика"
Скандал в "Слузі народу": нардеп Качура судиться з Богуцькою через "тупого черевика"

Новини партнерів

У Греції невідомий чоловік напав і «нокаутував» Саакашвілі
Останнє століття для людства. Глава ООН назвав глобальну проблему, яка загрожує людському існуванню