Скандал у Другій лізі: команду звинуватили в підробці тестів на COVID-19

Скандал у Другій лізі: команду звинуватили в підробці тестів на COVID-19
Читать на русском

Також нібито у команди було досить здорових гравців, щоб вийти на матч.

В другій лізі України вибухнув скандал, пов'язаний з тестуванням на коронавірус. Про це APnews повідомляє з посиланням на Youtube-канал "ТаТоТаке".

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ отримав звернення від "Поділля". Клуб з Хмельницького стверджує, що зустріч з "Епіцентром", котоаря повинна була пройти 29 березня, перенесли завдяки підробленим тестам на коронавірус.

Крім того, "Епіцентр" нібито мав досить людей для проведення матчу. "Клуб з Дунаївців здав тести в одній з клінік - все або більшість були негативними, але, коли прийшли в федерацію футболу, вони виявилися позитивними. Після цього через ізоляції "Епіцентр" пропустив матч з "Черніговом" - йдеться в заяві.

Перше засідання УАФ з цього приводу вже пройшло, але рішення все ще не прийняли. Остаточне рішення можна буде прийняти тільки коли прийде відповідь на запит з клініки, де робилися тести. Повторне засідання призначено на 21 квітня, і в разі якщо це звинувачення підтвердиться, "Епіцентр" чекає штраф в розмірі 6 очок.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Колумбії команда вийшла на матч навіть незважаючи на те, що через коронавірус у тренера не вистачило гравців для стартового складу в 11 чоловік. На поле вийшли сім гравців, в тому числі і два воротарі.

Новини партнерів

У Раді розповіли, коли журналісти зможуть повернутися в кулуары
$700 за іспити: на Рівненщині засудили викладачку ВНЗ, яка отримувала хабарі від студентів