Скалічили сотні доль: спливли жахливі деталі про частину, де служив дніпровський стрілець

Скалічили сотні доль: спливли жахливі деталі про частину, де служив дніпровський стрілець
Читать на русском

За словами очевидців, у частині практикуються тортури, цькування та приниження.

Колишня нацгвардієць Олена Липовенко розповіла про ситуацію в частині 3021 Нацгвардії України у Дніпрі, де служив Артемій Рябчук, який розстріляв товаришів по службі. Вона стверджує, що в частині практикуються тортури, цькування та приниження.

Про це дівчина розповіла в ефірі програми "Свобода Савіка Шустера", повідомляє APnews.

"Особливо тих, хто розумніший, досвідченіший, хто не пиячить, хто намагається домогтися якоїсь справедливості", - зазначила Липовенко.

За її словами, вона виконувала свої обов'язки на належному рівні.

"Проблема була в тому, що на момент служби я не знала своїх прав і свобод. Вважала, що оскільки я є військовослужбовцем, то на мене не діють ні Конституція України, ні інші закони", - зазначила дівчина.

У свою чергу президент НУО "Міжнародний центр допомоги" Сергій Косяк розповів, що до нього звернулися кілька нинішніх та колишніх контрактиків із частини 3021 та розповіли жахливі історії.

"Є численні випадки неправомірних дій з боку командування нашої частини. Командири доводили терміновиків до самогубства, потім приховували факти і навіть отримували підвищення. Систематично пригнічували "незручних" — давали накази начальникам молодшої ланки, щоб ті налаштовували колектив проти одного під страхом, що звільнять Фізична розправа, погрози, психологічний тиск, понівечити життя і здоров'я солдата було нормою. год 3021", - йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомляв APnews, військовослужбовець Національної гвардії Артемій Рябчук на суді покаявся у вбивстві товаришів по службі на Південмаші.

Новини партнерів

У Росії завили про відведення частини військ від українського кордону
У НАТО прокоментували ситуацію з постачанням зброї Україні