Сивохо розповів, як вперше познайомився із Зеленським

Сивохо розповів, як вперше познайомився із Зеленським
Ексклюзив
Читать на русском

Сергій Сивохо зазначив, що з Володимиром Зеленським здружилися фактично відразу

Колишній радник секретаря РНБО Сергій Сивохо розповів, що познайомився з нинішнім президентом Володимиром Зеленським за часів, коли він прийшов в команду КВК "Запоріжжя - Кривий Ріг - Транзит". Про це він заявив в "Першому подкасті" з Василем Апасовим.

"Я рік не згадаю, але тоді привернули омолодження в команду "Запоріжжя - Кривий Ріг - Транзит". І Володя Зеленський, Юра Крапов, Саня Пікалов, Олена Кравець з'явилися в залученому складі", - зазначив Сивохо.

За його словами, дружити почали фактично відразу.

"У нас були дуже хороші відносини з "Транзитом", тому що близькі по духу команди. У нас так було з Уральським політехнічним, що ми навіть в одну команду об'єдналися. Ось чудові відносини з "Транзитом", тому що все-таки один менталітет, міста поруч, все розуміємо. Тим більше у нас там родичі були в командах, ми "Транзиту" навіть якось допомагали. Володя ж яскравий та актор хороший. Це легко було. Потім, коли пішла команда "Квартал 95", ми теж приїжджали, допомагали, давали якісь поради, переживали, тому що свої. Знову ж таки, українська команда й ми намагалися якось разом триматися. Український гумор тоді був представлений в КВК будь здоров, хоча там були команди Одеси, Дніпра, але у них трохи інший гумор. У нас був різний гумор, але ми вважали себе трохи більш прогресивними", - розповів екс-радник секретаря РНБО.

При цьому він вказав, що не є засновником "Квартал 95".

"Я працюю, і трудова книжка там дотепер лежить. Я сумую за цією роботою (креативний продюсер" Квартал 95 ", - ред.). Якщо є проекти, до яких я можу приєднатися, я приєднуюсь", - підсумував Сивохо.

Варто відзначити, що команда "Запоріжжі - Кривий Ріг - Транзит" отримала свою назву тільки в 1995 році та виступала з нею до 2000 року.

Як раніше повідомляв APnews, екс-радник голови РНБО Сергій Сивохо заявив, що незабаром в парламенті з'явиться нова "мирна ініціатива".

Новини партнерів

У Києві біля трамвайної зупинки знайшли труп чоловіка з ножем в животі
Луческу заявив, що в проблемах "Динамо" з COVID-19 винен сам клуб