Ситуація вкрай серйозна: голова МОЗ Ємець екстрено звернувся до українців

Ситуація вкрай серйозна: голова МОЗ Ємець екстрено звернувся до українців
Читать на русском

Глава МОЗ України Ілля Ємець попередив про можливе посилення правил карантину.

МОЗ просить українців дотримуватися посилених правил карантину, і не ставитися легковажно до встановлених правілам. Про це українців попросив міністр охорони здоров'я Ілля Ємець.

"Влада ввела карантин. Обмежено режим роботи транспорту, закриті кафе, бари, ресторани. На жаль, багато хто сприймає ці заходи легковажно і нехтує встановленими протиепідемічними правилами і способами індивідуального захисту. Я ще раз підкреслюю, ситуація вкрай серйозна. Не ставте під загрозу своє здоров'я і здоров'я ваших близьких.

Карантин - це не канікули або відпустка. Якщо ви не пішли на роботу, це не означає, що треба ходити в гості до друзів. Ми наполягаємо, щоб ви залишалися вдома. Самоізоляція - це нова життєва філософія всіх свідомих людей по всьому світу. Не будьте байдужими до друзів і знайомих. Всіма способами пропагадуйте домашній режим. Прості речі рятують життя! ", - стверджує міністр.

Він попередив, що українська влада при необхідності готова вводити ще більш жорсткий режим, і нагадав, що всі державні органи синхронізовано працюють в посиленому режимі.

Як раніше повідомляв APnews, вКиєві можуть знову відкрити метро, ​​але з обмеженнями.

18 березня ВООЗ передала Україні ще 5000 наборів для тестування на коронавірус.

Новини партнерів

Зеленський заявив, що колеги нардепа Шахова кнопкодавили, а він в Раду не приходив
Танці, пісні і DJ сети на балконах: як європейці ведуть себе на "коронавірусному" карантині