Ситнику пропонували не 6, а 50 млн доларів в справі про Burisma, - Деркач

Ситнику пропонували не 6, а 50 млн доларів в справі про Burisma, - Деркач
Читать на русском

За його словами, спочатку хабар у зазначеній справі становила 50 мільйонів доларів, проте пізніше офіційно повідомили про 6 мільйонів доларів

Народний депутат Андрій Деркач під час прес-конференції в понеділок, 22 червня, розповів про те, скільки насправді становила хабар представників Burisma чолі Національного антикорупційного бюро України Артему Ситнику. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Деркача.

За його словами, спочатку хабар у зазначеній справі становила 50 мільйонів доларів, проте пізніше офіційно повідомили про 6 мільйонів доларів.

"Дуже важливо, щоб, аплодуючи доблесним правоохоронцям, українці знали, що розмір хабаря, з якої зловили на гарячому представників Burisma, з початку становила зовсім на 6 мільйонів доларів. Розмір хабара з початку склав 50 мільйонів доларів", - сказав він.

Крім того, Деркач і колишній прокурор Генеральної прокуратури Андрій Кулик на прес-конференції розповіли, що спочатку в підозрі у справі Burisma фігурували компанії американського політика і учасника праймеріз Демократичної партії Джо Байдена. Пізніше ці компанії зникли зі справи.

Як повідомляв APnews раніше, Державне бюро розслідувань викликало п'ятого президента України Петра Порошенка на допит в якості свідка у справі про записи його розмови з Байденом.

Новини партнерів

Житель сусіднього будинку розповів свою версію вибуху на Позняках
Кличко розповів, хто буде відшкодовувати збитки людям, постраждалим від вибуху будинку в Києві