Система поливу газону мало не зірвала матч Першої ліги в Миколаєві

Арбітр зустрічі був змушений зупинити матч.

В рамках 15-го туру Першої ліги матч в Миколаєві ледь не зірвався з кумедною причини. На самому початку другого тайму на стадіоні включилася автоматична система поливу газону. Про це повідомляє APnews.

Інцидент стався на матчі "Миколаїв" - "Агробізнес" на самому початку другого тайму. Спочатку "поливалки" включилися біля воріт команди з Волочиська, потім система поливу включилася у протилежних воріт, і, нарешті - в центрі поля.

Відключити цю систему ніхто не міг, тому головний суддя зустрічі Артем Михайлюк відвів команди в підтрибунні приміщення. Тільки після того, як система сама відключилася через 10 хвилин, матч відновився.

Попри такий незвичайний привід для паузи в матчі, "Агробізнес" впевнено довів справу до перемоги - матч закінчився з рахунком 0: 2 на користь колективу з Волочиська. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про напад на директора стадіону у Чернігові - на нього напали фанати місцевої "Десни".

У судах Львова закінчилися гроші на поштові марки і вони почали викликати на засідання через СМС
Нацполіція раптово почала закуповувати гіроскутери, гіроборди, електросамокати та моноколеса