Сіпнулася голова і Павлов впав - в мережі з'явилося повне відео з останніми годинами життя мера Кривого Рогу

Сіпнулася голова і Павлов впав - в мережі з'явилося повне відео з останніми годинами життя мера Кривого Рогу
Читать на русском

У момент пострілу тіло Павлова частково було приховано дверима.

У мережі з'явилося повне відео з камер спостереження в момент загибелі мера Кривого Рогу Костянтина Павлова. Відповідний ролик із записами чотирьох камер виклав журналіст Олег Єрмолінський.

На опублікованих кадрах видно, що Павлов довгий час ходив по веранді, тримаючи в руках предмет, схожий на телефон. Періодично міський голова Кривого Рогу зупинявся і присідав біля дверей у двір, яка його частково приховувала від об'єктива.

В якийсь момент, набравши з бутля фужер води, Костянтин Павлов сідає біля відчинених дверей - в цей момент в кадрі видно тільки його голова і ноги. Після цього він майже нерухомо сидів в такій позі близько 10 хвилин. Весь цей час поруч з ним на сходах сидів кіт.

Потім можна побачити, що голова Павлова сіпнулася, а він сам впав. Також пострілу злякався і кіт, який ошелешено відбіг убік. Окремо журналіст пояснив час, який зазначено на відеозаписах - від 17:00 до 19:00 - збоєм в налаштуваннях відео. За його словами, фактичний час запису: 5:00 - 07:00 15-го серпня.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, 15 серпня тіло Павлова було знайдено на ділянці його будинку у селі Вільне під Кривим Рогом. Біля його тіла було виявлено рушницю. Згодом з'явилося відео з камер спостереження загиблого Павлова, у МВС назвали три версії. Пізніше поліція встановила, що загиблий мер Кривого Рогу Костянтин Павлов напередодні своєї смерті з кимось листувався у Telegram, проте переписка видалена.

Новини партнерів

Смертник, який підірвав себе в Кабула, вбив щонайменше 11 людей, серед них військові США
Поліція відкрила справу проти чоловіка, який кинув коктейль Молотова в офіс Денісової