Синій Кіт 2.0. У світі набирає популярність нова «смертельна» гра для підлітків

Синій Кіт 2.0. У світі набирає популярність нова «смертельна» гра для підлітків
Читать на русском

Кілька років тому подібна гра під назвою "Гра 72" існувала в Європі

У кіберполіцію Мексики почали надходити скарги від переляканих батьків про зникнення підлітків. Виною всьому нова гра в соціальних мережах "48 годин", в якій діти отримують "бали" за своє зникнення на 2 дні.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Televisa News.

Секретаріат громадської безпеки штату Тамауліпас в Мексиці попереджає про появу нової гри для підлітків. Суть полягає в тому, що підлітки пропадають на 2 дні, але їм заборонено будь-кому повідомляти про своє зникнення і місцезнаходження:

"Кожен день в інтернеті стає дедалі більше проблем, які ставлять під загрозу здоров'я та життя дітей і підлітків. Одна з них нова гра під назвою - 48 годин".

Луїс Альберто Родрігес, прессекретар Служби державної безпеки Мексики, запевняє, що ця гра популярна не тільки в штаті Тамауліпас, але й по всій країні:

"Кіберполіції з'ясувала, що цю гру практикують по всій країні. Суть полягає в тому, що підліткам заборонено контактувати зі своїми батьками та близькими протягом 48 годин. Кожен раз, коли вони пропадають з радарів своїх рідних, вони отримують "бали" за своє зникнення які, відповідно, підіймають їх ім'я в рейтингу".

Кількість кіберзлочинів по країні досить велике, але офіційні скарги подаються рідко, тому розслідувати справу дуже важко через брак інформації, додав прессекретар:

"Ймовірно вони отримують оповіщення в соціальних мережах. Але поки немає офіційної колективної скарги до відомства - у нас зв'язані руки".

Раніше APnews повідомляв, в Полтавській області співробітник ДСНС врятував життя двом дівчаткам, які провалилися під кригу.

Новини партнерів

Бабуся, що чхає: в Британії на стіні будинку з'явилося нове графіті Бенксі
У МОЗ розповіли, коли в Україні введуть найлегший карантин