Сина королеви Великобританії викликали до суду у справі про педофілію

Сина королеви Великобританії викликали до суду у справі про педофілію
Читать на русском

Суд у Нью-Йорку відмовився відхиляти позов до принца Ендрю.

Суд у Нью-Йорку відмовився відхиляти позов проти сина королеви Великої Британії принца Ендрю. Йдеться про звинувачення у згвалтуванні та педофілії, які висунула Вірджинія Джуффре.

Про це APnews повідомляє з посиланням на CNN.

Раніше Джуффре заявляла, що нині покійний Джеффрі Епштейн продав її з метою сексуальної експлуатації королівської сім'ї. Причому принц Ендрю нібито знав, що на той час дівчині було 17 років.

Тим не менше, принц нібито зґвалтував її на приватному острові Епштейна на Віргінських островах США, в його особняку на Манхеттені і в будинку його колишньої подруги Гіслен Максвелл у Лондоні. Сам Ендрю відкинув усі звинувачення та відхилив позов.

А ось федеральний суддя в ухвалі вказав, що "скарга пані Джуффре не є ні "нерозбірливою", ні "розпливчастою", ні "двозначною". Сам позов є цивільним і розглядається Федеральним судом Манхеттена.

Якщо справа не буде врегульована, принц може постати перед судом наприкінці 2022 року. Такі звинувачення вже вплинули на життя 61-річного князя. Зокрема, наприкінці 2019 року він відмовився від королівських обов'язків.

Раніше APnews повідомляв, що затриманий за проникнення у Віндзорський замок заявив про намір убити Єлизавету II і назвав це помстою.

Новини партнерів

Старий Новий рік: три обряди на кохання та щастя у 2022 році
В ЄС заявили, що робота "Північного потоку - 2" залежатиме від розвитку ситуації в Україні