Син Стуса: Перед усіма виборами політики надягають "жупел патріота", дістають справу батька та згадують про Медведчука

Син Стуса: Перед усіма виборами політики надягають "жупел патріота", дістають справу батька та згадують про Медведчука
Читать на русском

Дмитро Стус назвав адекватною реакцію Віктора Медведчука на вихід книги Кіпіані, яка впливає на його репутацію

Практично напередодні кожних виборів в Україні починають спекулювати на темі "справу Василя Стуса". І в цьому контексті намагаються вилити якомога більше бруду на Віктора Медведчука.

Таку думку висловив у своєму інтерв'ю син покійного українського поета, генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус.

На його думку, система цькування людей в нинішній Україні абсолютно нічим не відрізняється від радянської. Але так звані патріоти з великим задоволенням взяли її на озброєння.

"Як тільки наближаються вибори, відразу політики, які не мають ніяких реальних успіхів, але дуже хочуть носити жупел "патріота", підіймають" справу Медведчука". Це триває вже багато років і відбувається за типовим радянським сценарієм. Призначають винного, і натовп підтримує обвинувачення", - сказав Дмитро Стус.

Син Василя Стуса впевнений, що цим збанкрутілому політичним силам нічого запропонувати українському суспільству в плані розвитку, тому вони спекулюють на світлій пам'яті його батька.

"Ситуація тягнеться вже 40 років, обросла бородою, хвостами та, з моєї точки зору, дуже погано пахне. Але перед кожними виборами все це повторюється. Замість того щоб говорити про перспективи, говорити про програму, щоб вести політичний діалог між різними частинами нашого політикуму і частинами, відповідно, суспільства і між громадськими силами, які вони представляють, політики, які за минулої каденції нічого не досягли, починають витягувати на світло справу Стуса і полемізувати, в тому числі з Медведчуком, не мовою сучасного розвитку, а мовою того, що сталося в далекій радянської епохи, в 1980 році", - додав Дмитро Стус.

Нагадаємо, що Дарницький районний суд м.Києва заборонив поширювати книгу Кіпіані про Стуса з неправдивою інформацією про голову Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука.

Новини партнерів

Від воріт до воріт - рахується: в Румунії голкіпер забив гол з 80 метрів
Арахамія та депутати "Слуги народу" порушили закон, намагаючись потрапити на закрите засідання КСУ - адвокат