Син Марадони потрапив в реанімацію, дізнавшись про смерть батька

Син Марадони потрапив в реанімацію, дізнавшись про смерть батька
Читать на русском

Дієго Сінагра зараз лікується від коронавируса.

Напередодні світ вразила новина про смерть Дієго Марадони. Причому чи не найсильніше цю інформацію переніс син легендарного гравця - Дієго Марадона-молодший. Про це з посиланням на журналіста Танкреді Палмері повідомляє APnews.

За словами Палмера, Дієго-молодший дізнався про смерть батька від журналіста якогось "жовтого" видання. "Він вирішив поспілкуватися з Сінагрою телефоном, щоб дізнатися його реакцію. Саме так Дієго-молодший дізнався, що втратив свого батька", - розповів журналіст. Після цього Дієго Армандо Марадона Сінагра, який і так лікувався від коронавірусу в лікарні, переїхав в реанімацію.

Дієго Армандо Марадона Сінагра - позашлюбний син аргентинської легенди, він народився в Італії в Неаполі, його виховувала мати Крістіана Сінагра. З батьком Дієго-молодший познайомився в 2003-му році, а в 2007-му Марадона визнав його своїм сином. З 2016-му Дієго Армандо виступив зі спеціальною заявою в ЗМІ, де публічно назвав Сінагру своїм сином.

Нагадаємо, що Дієго Марадона помер у віці 60 років від серцевого нападу в Аргентині. Редакція APnews вирішила згадати найважливіші або красиві голи великого аргентинця. Також ми підібрали десять найяскравіших цитат Дієго Армандо - про футбол і про життя.

Новини партнерів

Жорсткий локдаун не доб'є економіку України, - Гетманцев
Аваков виступив за жорсткий локдаун в Україні на три тижні