Померлий мер Харкова Геннадій Кернес "подарував" синові 30 мільйонів гривень

Померлий мер Харкова Геннадій Кернес "подарував" синові 30 мільйонів гривень
Читать на русском

Загальні доходи Кернеса-молодшого склали близько 1,2 мільйона гривень

Кирило Кернес, який доводиться покійному міському голові Харкова сином, задекларував подарунок від батька в розмірі 30 мільйонів гривень. Про це повідомляє APnews з посиланням на електронну декларацію Кирила Кернеса.

Кирило Кернес в декларації за 2020 рік вказав 75000 гривень заробітної плати в міському БТІ. При цьому загальні доходи Кернеса-молодшого склали близько 1,2 мільйона гривень. Також він вказав у якості подарунка від батька 30 мільйонів гривень готівкою.

Крім того, йому належать три квартири, а дружині Яні ще три. Також в їх розпорядженні чотири авто, серед яких Mercedes-Benz GLS 350d 2017 року випуску і PORSCHE 911 2003 року випуску.

При цьому на рахунках в банках Кернеса-молодшого розміщено близько 90 тисяч гривень, в готівковій формі зберігає майже 35 мільйонів гривень, 82 тисячі доларів і 22 тисячі євро.

Померлий мер Харкова Геннадій Кернес "подарував" синові 30 мільйонів гривень

Нагадаємо, що Геннадій Кернес помер 17 грудня 2020 року, після того, як заразився COVID-19. Перед цим він знову виграв вибори мера Харкова, чий пост займав з 2010 року.

Як раніше повідомляв APnews, в січні 2021 року дружина померлого мера Харкова Геннадія Кернеса Оксана Гайсинська увійшла до складу засновників ТОВ "Дельта аури", яка володіє земельною ділянкою в саду імені Шевченка.

Новини партнерів

У Кабміні висловилися про ідею всеукраїнського жорсткого локдауну
Україна чекає від Байдена "правильних" кроків і термінової участі в деокупації Криму і Донбасу - МЗС