Сім убитих і атака на синагогу. У центрі Відня поліція влаштувала війну з терористами

Сім убитих і атака на синагогу. У центрі Відня поліція влаштувала війну з терористами
Читать на русском

Серед загиблих є і поліцейський.

У центрі Відня ввечері 2 листопада в районі площі Шведенплатц пролунали постріли. Кілька невідомих атакували розташовану в цьому районі синагогу і єврейський культурний центр. Про це APnews повідомляє з посиланням на місцеві ЗМІ.

Інформацію про стрілянину підтвердив Twitter віденської поліції. На той момент було відомо про одного постраждалого - поліцейському, але досить скоро стало відомо про напади в інших локаціях австрійської столиці. А видання Kurier повідомило про загибель семи людей. Також за даними журналістів, мінімум чотири людини постраждали в результаті нападу. Серед загиблих, на жаль, виявився і поранений поліцейський.

При цьому практично відразу з'явилася інформація і про те, що правоохоронці затримали одного з нападників, а ще один підірвав сам себе. Також досить швидко із заявою виступив глава єврейської громади, який заявив, що в результаті нападу не загинув жоден єврей - синагога була закрита. І в цілому не можна з точністю стверджувати, що метою нападу була саме вона.

Після цього протягом приблизно години залишилися терористи намагалися сховатися на вулицях Відня, в той час як поліцейські проводили масштабну поліцейську операцію. Видання Wien24 повідомляє, що число нападників - до семи чоловік. При цьому в соцмережах публікують відео з затриманням чотирьох чоловік, імовірно - стрільців.

В даний момент інформація з Відня суперечлива. Так, надходила інформація про стрілянину в декількох ресторанах, а також готелі "Хілтон" і про захоплення заручників в ресторані Akakiko. Однак цю інформацію пізніше спростували представники самого ресторану.

Так що в даний момент єдиний достовірний джерело інформації - місцева поліція. Яка, до речі, просить жителів залишатися в своїх будинках і не публікувати відео зі стрілками в соцмережах, а замість цього відправляти їх безпосередньо в поліцію. Також поліцейські підтвердили смерть тільки однієї людини, при цьому повідомивши про те, що кілька людей, включаючи одного копа, "серйозно поранені".

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в центрі Відня біля синагоги пролунали постріли. Саме тоді з'явилася інформація про пораненого працівника поліції. Пізніше стало відомо, що в результаті нападу на кілька об'єктів в столиці Австрії могли загинути, щонайменше, сім осіб.

Спецназ затримав у Відні чотирьох терористів, які влаштували криваву бійню
У Відні терорист в упор розстріляв чоловіка. Відео 18+

Новини партнерів