Сильні сторони Політика - Оксани Марченко: Що говорить її психотип в соціоніці

Сильні сторони Політика - Оксани Марченко: Що говорить її психотип в соціоніці
Читать на русском

Які шанси у Оксани Марченко зайняти гідне місце в українській політиці.

Зовсім недавно всю Україну сколихнула новина про те, що відома українська телеведуча Оксана Марченко йде в політику. Сказати, що таке рішення тендітної жінки, останнім часом знаходиться в тіні чоловіка лідера ОТЗЖ Віктора Медведчука, - сміливе - нічого не сказати.

Політтехнолог Володимир Шамін в блозі на "Кореспонденті" розібрався, яким психотипом в соціоніці володіє Оксана Марченко, щоб оцінити її шанси зайняти гідне місце в українській політиці. Як виявилося, ці шанси дуже високі, адже тип особистості телеведучої - Сенсорно-етичний екстраверт, іншими словами - Політик.

- Загальний опис психотипу Оксани Марченко. Політик (СЕЕ, ESFP)

Сильні сторони: наявність суворої системи життєвих цінностей; вміння відстоювати справедливість в принципових питаннях; гарний смак; вміння спілкуватися з людьми.

Політик - людина, впевнена в собі, яка має лідерські нахили. Найчастіше прагне до практичної діяльності в сфері комунікацій (Оксана Марченко більше 20 років пропрацювала на телебаченні, зараз веде свій авторський проект "Паломниця"). Рідше стає громадським діячем або політиком (телеведуча багато років займається благодійністю).

СЕЕ воліє вирішувати свої проблеми відразу, інакше може охолонути в силу свого мінливого характеру (відразу ж після введення санкцій проти неї та її чоловіка Марченко записує відеозвернення, де обіцяє Зеленському особисто боротися з "зеленим свавіллям").

Велику увагу Політик приділяє престижному зовнішнім виглядом (про стильні і лаконічні наряди Оксани Марченко пише чи не кожне українське ЗМІ).

Марченко по-своєму психотипу любить бути в центрі уваги, викликати захоплення. Вміє зав'язувати корисні знайомства і користуватися ними. Майстер політичного лавірування контактів між протилежними сторонами (можливо, саме Оксана Марченко стане жінкою з прогнозів Ванги, якій провидиця напророкувала долю "президента, що врятував Україну").

Основна ознака, що дозволяє визначити СЕЕ за манерою спілкування, - бурхлива реакція, коли його намагаються підпорядкувати певним правилам, обмежити його активність. Поводиться в таких випадках дуже напористо, зухвало (знову ж повертаємося до ситуації з санкціями Зеленського).

Політик дуже самовпевнений, в спілкуванні сміливо проявляє свої почуття. Може відкрито в очі висловлювати свої симпатії - антипатії. Почуття психотипу Оксани Марченко дуже гнучкі, мінливі.

Головна особливість поведінки СЕЕ, яка стає добре помітною через деякий час спостереження за ним, - це вміння викликати почуття довіри у людей. Коли він в цьому зацікавлений - завжди вміє звернути на себе увагу оточуючих, при чому робить це відкрито. Сумує рідко, вміє знайти собі заняття за настроєм.

Психотип Оксани Марченко схильний проявляти співчуття до слабких, піклуватися про тварин.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

"З 8 березня!": найкращі привітання у віршах і листівках для улюблених жінок, історія свята
На Закарпатті повністю зруйнується медcистема до кінця тижня