Сили Скорпіонів, пошук Козерогов та витрати Риб: докладний гороскоп на 22 травня

Сили Скорпіонів, пошук Козерогов та витрати Риб: докладний гороскоп на 22 травня
Читать на русском

Астрологи пояснили, чого варто очікувати цього весняного дня.

Овен

21 березня — 19 квітня

Овнам краще спілкуватися сьогодні із добре знайомими людьми, а частину дня взагалі рекомендується провести на самоті. Корисні будь-які водні та очисні процедури.

Телець

20 квітня — 20 травня

Тельці непоганий день для поїздок і роботи на землі. Багато хто відчує потребу у визнанні, і заради цього будуть готові якщо не на все, то на багато чого.

Близнюки

21 травня — 20 червня

Близнюки мають вдалий період для інтелектуальної та суспільної роботи, вирішення соціальних питань. Хоч би що трапилося — не втрачайте душевної рівноваги і думайте на кілька кроків уперед.

Рак

21 червня — 22 липня

Раки, ваша порада здатна зробити істотний вплив на чиюсь долю. Продовжує зростати ваша популярність серед друзів та осіб протилежної статі.

Лев

23 липня — 22 серпня

Львів успішно залежатиме від їхньої готовності взяти на себе відповідальність за те, що відбувається в їхньому колі. Взявши кермо правління в свої руки, ви зможете багато чого змінити.

Діва

23 серпня — 22 вересня

У Дів період переоцінки цінностей та своїх можливостей. Може з'явитися бажання зайнятися чимось незвичайним. Не стримуйте своїх поривів: спонтанні дії обіцяють успіх.

Терези

23 вересня — 22 жовтня

Терези, завершивши важливі справи, відчують умиротворення. Залиште більше часу на спілкування з дітьми та коханими. Добре виправляти минулі помилки, змінювати ставлення до подій, що хвилюють.

Скорпіон

23 жовтня — 21 листопада

У Скорпіонів цей день пов'язаний із набуттям впевненості у власних силах та розставанням із непотрібними речами та емоціями. Очистіть внутрішній та навколишній простір.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

Стрільці розуміють необхідність більшої самодисципліни. Краще повністю сконцентруватися на чомусь одному. Дуже можливі фінансові втрати.

Козеріг

22 грудня — 20 січня

Козерогам показаний пошук нових розваг – більш активних та корисних. У вас зараз достатньо енергії для втілення в життя найсміливіших задумів.

Водолій

21 січня — 18 лютого

Водоліям настав час подумати про те, щоб зайнятися зміцненням здоров'я; цей період особливо підходить для чищення організму, відвідування сауни, помірного навантаження на свіжому повітрі.

Риби

19 лютого — 20 березня

Риби мають сприятливий час для участі в різних громадських заходах, відвідування виставок. Непередбачені витрати можуть бути пов'язані з отриманням повідомлення.

Новини партнерів

Успіх Раків, одкровення Стрільців та удача Водоліїв: докладний гороскоп на 23 травня
Інтуїція Тельців, критика Дів та успіх Терезів: докладний гороскоп на 21 травня