Швейцарські ЗМІ: В Україні розгорівся скандал через звернення Медведчука до СБУ з питання секретних американських біолабораторій

Швейцарські ЗМІ: В Україні розгорівся скандал через звернення Медведчука до СБУ з питання секретних американських біолабораторій
Читать на русском

У відповідь на запит Віктора Медведчука до президента Зеленському посольство США визнало, що в Україні діють біологічні лабораторії.

В Україні розгорівся скандал через звернень голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука в СБУ з питання секретних американських біолабораторій. Про це пише швейцарський сайт Uncutnews, передає "112 Україна".

"Черговий скандал з секретними біолабораторій США в Україні розгорівся в квітні 2020 року після публічного звернення Віктора Медведчука до президента і керівників Міністерства охорони здоров'я, Служби Безпеки України і прем'єр-міністра, в якому стверджувалося, що в "Україні діють 15 військових біолабораторій", - йдеться в публікації.

Нагадаємо, у відповідь на запит Віктора Медведчука до президента Зеленського посольство США визнало, що в Україні діють біологічні лабораторії, які беруть участь в програмах Міністерства оборони США.

"Голова політради ОПЗЖ заявив, що біологічні лабораторії "де-факто є не чим іншим, як військовими базами США", причому мають справу з штамами смертельних вірусів. Але замість Зеленського на запит опозиційних депутатів несподівано відреагувало посольство США, яке визнало, що на території України дійсно функціонують біологічні лабораторії, що працюють з небезпечними патогенами і беруть участь в Програмі зниження біологічної загрози Міністерства оборони США. Після цього скандали навколо біолабораторій, задіяних в програмах військового відомства США, спалахнули не тільки в Китаї, але і в інших колишніх республіках СРСР - Вірменії, Грузії, Киргизстані, Молдові, Таджикистані", - прокоментувала тоді ситуацію експерт-міжнародник Світлана Кушнір.

Вона прийшла до висновку, що скандал навколо біологічних лабораторій США допоміг КНР спростувати жахливі звинувачення в поширенні коронавіруса.

"Так, розвідувальне співтовариство США виступило проти Трампа, який прямо говорив, ніби бачив докази, що коронавірус розробили в Інституті вірусології в Ухані. Фактично скандал навколо біолабораторій Пентагону, ініційований Медведчуком, допоміг китайцям відбити жахливе звинувачення в поширенні коронавіруса", - констатувала експерт.

Кушнір прогнозує, що в майбутньому ми побачимо ще не один виток скандалу навколо біолабораторій США.

"І можна сміливо прогнозувати, що ми побачимо ще не один поворот сюжету навколо протистояння США і КНР через походження і поширення коронавіруса, а також діяльність біолабораторій", - уклала експерт-міжнародник.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Під час протестів в Колумбії загинули 17 людей, ще 800 людей потрапили до лікарень
На Івано-Франківщині знавіснілий чоловік почав стріляти по людях на заправці: двох забрала "швидка"