Штучна "ялинка в капелюсі" та маршрут пригод - повна програма заходів на карантинний Новий рік 2021 Києві

Штучна "ялинка в капелюсі" та маршрут пригод - повна програма заходів на карантинний Новий рік 2021 Києві
Читать на русском

Нарешті стало відомо, коли засвітять новорічну ялинку

Цьогоріч у Києві вперше встановлять штучну головну ялинку - вона буде на Софійській площі, “прикрашена” капелюхом. Крім неї, у Києві буде ще 2 ялинки та цікавий “новорічний маршрут” з пригодами.

У столичній мерії нарешті представили програму новорічних святкувань у Києві. Редакція APnews розповідає, коли засвітять ялинку, де будуть новорічні локації та як святкуватимуть “карантинний” Новий рік.

Три локації - три ялинки

Офіційне святкування Нового року буде організовано на трьох основних локаціях - на Софійській та Контрактовій площах, а також біля Арки дружби народів. Триватиме воно з 19 грудня до 19 січня.

Темою цього Нового року став Казковий ліс. Головна ялинка країни вже традиційно височітиме на Софійській площі - вона буде зі штучних гілок, бо “так просили кияни”, завдовжки 31 метр. Головна ялинка міста буде завдовжки 25 метрів – біля Арки дружби народів, а центральна ялинка Подолу стоятиме на Контрактовій площі, її довжина - 18 метрів.

Коли засвітять головну ялинку?

Святкове засвічення ялинок для киян та гостей міста традиційно відбудеться 19 грудня о 19:00, у день Святого Миколая.

Що за новорічний маршрут?

У місті буде створено новий новорічний маршрут, який простягатиметься між трьома основними локаціями: від Арки дружби народів, через пішохідно-велосипедний міст, парк «Володимирська гірка», Алею художників, Андріївський узвіз та до Контрактової площі. На кожній із локацій будуть передбачені зони для дитячих розваг, як то: ковзанка, 20-метрове оглядове колесо та льодова гірка. Сам маршрут буде довжиною у 8 км.

Протягом усього маршруту будуть розміщені різні світлові та арт-інсталяції новорічної і різдвяної тематики у рамках проєкту «Парад культур». Саме тут дорогою можна буде придбати сувеніри та випити гарячого чаю чи кави.

«Завдяки такому рішенню ми, по-перше, розвантажуємо центральні вулиці від припаркованих автівок у святкові дні. По-друге, спонукатимемо киян не стояти на місці та рухатися від однієї фотозони на маршруті до іншої», – зазначив під час онлайн прес-брифінгу начальник відділу координації та моніторингу проведення масових заходів у місті Києві та реалізації проєктів Кирило Воронін.

Що зміниться через пандемію?

Звісно, не обійдеться й без карантинних обмежень. Цього року під час новорічно-різдвяних свят концерти, різноманітні шоу-програми та фуд-корти не передбачаються.

“Безумовно, на всіх локаціях буде контроль за дотриманням карантинних обмежень. Для тих же, хто залишиться на самоізоляції під час свят, передбачені онлайн-трансляції. Тому ніхто нічого не пропустить”, – зазначила директорка Департаменту культури Діана Попова.

Раніше APnews писав,чому головна ялинка країни цьогоріч буде у капелюсі та чи допоможуть вказані "карантинні обмеження" на Новий рік не розповсюджувати коронавірус.

Штучна "ялинка в капелюсі" та маршрут пригод - повна програма заходів на карантинний Новий рік 2021 Києві

Новини партнерів

Мулик: Степанова - у відставку! Його робота просто провальна, країна не підготувалася до другої хвилі коронавірусу
Під Радою серед бунтівних ФОПів несподівано запанувала мертва тиша: фото, відео