Штам "Омікрон" зафіксували у 38 країнах, найбільше тих, хто заразився у Африці

Штам "Омікрон" зафіксували у 38 країнах, найбільше тих, хто заразився у Африці
Читать на русском

Зазначається, що "Омікрон" було зафіксовано у всіх шести регіонах ВООЗ.

Станом на 3 грудня новий штам коронавірусної інфекції "Омікрон" виявлено у 38 країнах. Водночас варіант "Дельта" продовжує переважати у світі.

Про це APnews повідомляє із посиланням на заяву голови відділу нових хвороб Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Марії Ван Керкхові.

"Ми дійсно спостерігаємо зростання, ми бачимо, що кількість випадків "Омікрон" збільшується. На цей момент "Омікрон" виявили у 38 країнах у всіх шести регіонах ВООЗ", - сказала вона, відповідаючи на питання про ситуацію з COVID-19 у світі.

Водночас вона уточнила, що зараз найбільше тих, хто заразився штамом "Омікрон", в Африці, де спочатку і зафіксували новий варіант коронавірусу. Варіант "Дельта" продовжує залишатися домінуючим у всьому світі.

За її словами, на цей час ще недостатньо даних, щоб зрозуміти серйозність захворювання, яке викликається "Омікроном".

У свою чергу представник Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Крістіан Ліндмайєр заявив, що "ще не бачив повідомлень про смертельні випадки, пов'язані з "Омікроном".

Раніше APnews повідомляв, голова Міністерства охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що наразі в Україні не виявлено нового штаму коронавірусу "Омікрон".

Новини партнерів

Віце-чемпіона України з сумо Слепченка, який застрелив байкера в Києві, засудили до 12,5 років в'язниці
Цього року "тисячу Зеленського" зможуть отримати 8 млн українців - Шмигаль