Шмигаль заявив, що в анексований Крим необхідно подавати воду

Шмигаль заявив, що в анексований Крим необхідно подавати воду
Читать на русском

Через заяву прем'єр-міністра розкритикували, після чого він уточнив, що український уряд не може подавати воду в Крим

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в анексований Російською Федерацією Крим необхідно подавати воду, адже там живуть українці. Про це він повідомив в ефірі програми "Право на владу".

"Питання подавання води в окупований Крим - це не питання торгівлі з окупантом, це не питання якогось бізнесу, це питання гуманітарної відповідальності перед людьми, які живуть в Криму. Неподача туди води призведе до гуманітарної катастрофи. Там живуть українці, ми не перекриємо воду для українців", - заявив Шмигаль.

Через заяву прем'єр-міністра розкритикували, після чого він уточнив, що український уряд не може подавати воду в Крим до деокупації півострова і повернення його до складу України.

"Позиція залишається незмінною: ми хотіли би подавати воду нашим громадянам, але не можемо і не маємо технічної змоги робити цього до деокупації півострова та повернення його до складу України... Уряд не забуває про українців, які живуть на території тимчасово окупованого українського Криму. Ми хочемо допомагати цим людям. Ми хочемо, щоб вони відчували, що ми піклуємося про них. Справді, з технічних причин поділити воду, яка піде людям і воду, яка піде на військові бази неможливо", - підкреслив Шмигаль.

Як раніше повідомляв APnews, прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що готовий піти з посади, якщо не виправдає сподівань українців.

Новини партнерів

У Зеленського прокоментували скандальну заяву Шмигаля щодо води в АР Крим
За допомогою яєць здобули перемогу над костюмом: Бужанський заявив, що на нього напали