Шмигаль заявив, що бойовики не випускають з окупованого Донбасу абітурієнтів

Шмигаль заявив, що бойовики не випускають з окупованого Донбасу абітурієнтів
Читать на русском

Шмигаль доручив віце-прем’єр-міністру з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України взяти цю ситуацію на особистий контроль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що бойовики не випускають абітурієнтів, які хочуть вступити в українські вищі навчальні заклади, з окупованої частини Донбасу. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем’єра під час засідання.

"Щодо ситуації на сході України, крім порушення Мінських домовленостей, надходить інформація, що дітей з ОРДЛО, які хочуть вступати в українські виші, навчальні заклади, бойовики не випускають на територію вільної України", - сказав він.

Шмигаль доручив віце-прем’єр-міністру з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексію Резнікову взяти цю ситуацію на особистий контроль.

"Підключайте до цього Міністерство освіти, аби не зірвався процес, і діти могли отримати освіту в наших навчальних закладах", - підкреслив прем’єр-міністр.

Як повідомляв APnews раніше, президент України Володимир Зеленський 10 липня підписав закон щодо можливості вступу до українських вишів жителів тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму без ЗНО.

Новини партнерів

ЄСПЛ зареєстрував позов Нідерландів проти Росії у справі МН17
До Академії наук прийшли з обшуками через незаконну забудову "Феофанії"