Шмигаль заявив, що безвіз з Євросоюзом не буде скасовано

Шмигаль заявив, що безвіз з Євросоюзом не буде скасовано
Читать на русском

Він підкреслив, що наразі Україна дотримується всіх процедур, які прописані законодавством, у питання проведення конкурсу на главу САП

Безвізовому режиму України з Європейським союзом нічого не загрожує, його не скасують. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем’єр-міністра Дениса Шмигаля під час години запитань до уряду.

Він підкреслив, що наразі Україна дотримується всіх процедур, які прописані законодавством, у питання проведення конкурсу на главу САП.

"Безвіз не відміняється. Наші міжнародні колеги, і з Європейського союзу і Сполучених Штатів абсолютно відверто заявляють про необхідність проведення прозорого конкурсу (на главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, - ред.). Ми зараз дотримались усіх процедур, які прописані правилами, законодавством України, далі питання лишається до відкритості прозорості конкурсу. Давайте подивимось, як пройде конкурс і всі разом, цілим суспільством, парламентом. Я впевнений, що все буде зроблено абсолютно в межах чинного законодавства", - сказав Шмигаль.

Як повідомляв APnews раніше, підтримка України Європейським Союзом та США залежить від конкурсу з відбору нового голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Міжнародні партнери закликають провести прозорий відбір.

Туалетна інспекція. Як кореспондент APnews вижив, перевіряючи громадські вбиральні Києва
МОЗ хоче, щоб приватні лабораторії робили тести на COVID-19 за бюджетні гроші

Новини партнерів