Шмигаль заявив, що адаптивний карантин в Україні продовжать до серпня

Шмигаль заявив, що адаптивний карантин в Україні продовжать до серпня
Читать на русском

Варіанти пом'якшення карантину будуть шукати тільки в разі успіхів в вакцинації.

Адаптивний карантин в Україні планується продовжити до серпня. Про це APnews повідомляє з посиланням на коментар прем'єр-міністра Дениса Шмигаль для РБК-Україна.

Наразі термін дії адаптивного карантину розрахований до 30 червня. Єдиний варіант, при якому уряд буде "шукати варіанти його пом'якшення" - якщо до Дня Незалежності вдасться вакцинувати більшу частину українців.

За словами Шмигаль, адаптивна модель карантину дає можливість автоматично посилювати або пом'якшувати обмеження в окремих регіонах в залежності від рівня захворюваності COVID-19 в країні.

"Будуть чи не будуть нові локдауни, залежить від дисципліни, вакцинації і від того, як буде розвиватися ця пандемія взагалі в світі, будуть чи не будуть з'являтися нові штами. Це основні показники, я думаю, що інших показників, які вплинуть на адаптивну модель карантину, немає", - зазначив прем'єр-міністр.

Раніше APnews повідомляв, що в Україні не залишилося жодної області, яка перебувала б у "червоній зоні" карантину. Останньою з "червоних" регіонів вийшла Сумська область.

Новини партнерів

Під Львовом пройдуть "реальні" антитерористичні навчання: жителів просять мати при собі документи
Співачка Ані Лорак хоче відвідати Україну з концертом