Шмигаль заявив про можливість дистанційного навчання в школах і ВНЗ з 1 вересня

Шмигаль заявив про можливість дистанційного навчання в школах і ВНЗ з 1 вересня
Читать на русском

Пріоритетом є забезпечення можливості для дітей повернутися до стандартного освітнього процесу

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів розглядає дистанційне навчання замість класичного, починаючи з вересня 2020 року, у зв'язку з другою або третьою хвилею коронавірусу. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем'єра під час засідання Верховної Ради.

"Щодо освітнього процесу восени. Весь світ готується до другої або третьої хвилі коронавірусу. Тому дуже важливо мати можливість в умовах пандемії, яка триває і наростає у світі, розуміти, що ми маємо можливість навчати наших дітей незалежно від ситуації зі світовою епідемією. Тому можливість дистанційного навчання ми припускаємо і працюємо над тим, щоб воно було якіснішим, повноцінним та давало можливість дітям в разі загрози епідемії проходити навчання дистанційно", - сказав Шмигаль.

Він додав, що це "лише можливість", однак пріоритетом є забезпечення можливості для дітей повернутися до стандартного освітнього процесу.

"Це пріоритет, ми також над цим працюємо, і в умовах помірного розвитку епідемії в Україні освітній процес буде розпочато з дотриманням елементів захисту дітей, вчителів - масковий режим, дистанція і дезінфекція. Над цими речами МОЗ та педагоги зараз працюють", - підкреслив Шмигаль.

Як раніше повідомляв APnews, коли розпочнеться навчальний рік у вишах та яких змін слід чекати абітурієнтам та студентам.

Новини партнерів

Батько чемпіона UFC Хабіба Нурмагомедова помер від коронавируса
Актор Єфремов відмовився визнавати свою провину в смертельній ДТП в Москві - адвокат