Шмигаль закликав ввести жорсткіші покарання за відсутність маски у транспорті й приміщеннях

Шмигаль закликав ввести жорсткіші покарання за відсутність маски у транспорті й приміщеннях
Читать на русском

Голови областей повинні тримати епідемію під контролем і пояснювати суспільству, що пом’якшення карантину не є його скасуванням

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив, що Кабмін готовий скасувати маски на вулицях, але хоче посилити адміністративну відповідальність за їх відсутність на громадянах у громадських місцях і транспорті під час карантину. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем'єра.

Шмигаль вказав, що голови обласних державних адміністрацій мають достатньо повноважень, щоб у своїх регіонах не допускати різке зростання кількості хворих на COVID-19. Він підкреслив, що голови областей повинні тримати епідемію під контролем і пояснювати суспільству, що пом’якшення карантину не є його скасуванням.

"Людям треба роз'яснювати ці питання. Щодо дотримання соціальної дистанції, щодо дотримання маскового режиму. Ми готові переглянути питання носіння масок на вулицях, але маски в приміщеннях ще довго будуть актуальними. Тому ми плануємо виносити на засідання уряду та у Верховну Раду питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті. Дуже важливо постійно комунікувати з суспільством з метою дотримання цих соціальних заходів", - сказав Шмигаль.

Як раніше повідомляв APnews, в рамках ослаблення карантину в Україні відновлюється міжнародне пасажирське авіасполучення.

Новини партнерів

В Україні з’явиться ще один державний орган
"Слуга народу" представила заміну Ткаченко в Раді