Шмигаль вніс до РНБО санкції проти працюючих у кримських судах та будівельників Керченського мосту

Шмигаль вніс до РНБО санкції проти працюючих у кримських судах та будівельників Керченського мосту
Читать на русском

Прем'єр-міністр України вніс санкції проти кримчан, росіян та іноземців, які брали участь у будівництві Кримського мосту.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Ради національної безпеки та оборони вніс пропозицію запровадити санкції проти осіб, які працюють у кримських судах, а також проти тих, хто причетний до будівництва Керченського мосту.

Про це повідомляє APnews з посиланням на брифінг прессекретаря РНБО Олексія Данілова.

"Деніс Шмигаль вніс пропозицію щодо введення санкції та інших заходів щодо тих людей, які на території окупованого Криму здійснюють, на наш погляд, неправомірні вчинки проти судочинства та наших співгромадян у Криму, а також іноземців та компаній, зокрема тих, хто брав участь у будівництві Керченського мосту", - заявив Данілов.

Додамо, що документи про запровадження цих санкцій має підписати президент Володимир Зеленський, після чого вони почнуть діяти. Водночас список осіб та компаній, які потрапили під українські санкції, невідомий.

Раніше APnews повідомляв, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов заявив, що Російська Федерація з початку окупації Кримського півострова перекинула туди 600 тисяч росіян.

Новини партнерів

Данілов про санкції РНБО проти покупців "Мотор Січі" - "наші сусіди намагалися отримати доступ до наших військових технологій"
У РНБО заявили, що вже навесні у реєстрі олігархів з'являться перші прізвища