Шмигаль розповів, що має на увазі програма «Гроші, робота, житло» для допомоги вимушеним переселенцям через війну (Відео)

Шмигаль розповів, що має на увазі програма «Гроші, робота, житло» для допомоги вимушеним переселенцям через війну (Відео)
Читать на русском

Держава платитиме роботодавцям по 6500 грн за кожного працевлаштованого працівника.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що має на увазі програма «Гроші, робота, житло» для допомоги вимушеним переселенцям через війну, та як цим можна буде скористатися.

Гроші.

Кожен переселенець отримуватиме 2000 гривень на місяць через «Дію». Також 3 тисячі будуть виплачені на кожну дитину, яка через війну виїхала в безпечний регіон.

Робота.

Держава платитиме роботодавцям по 6500 грн за кожного працевлаштованого працівника. Ці гроші роботодавці витрачатимуть на зарплатні.

Житло.

Тиждень тому уряд ухвалив рішення щодо механізму компенсації за комуналку підприємствам, які розміщують переселенців. Тепер програма розшириться і сім'ї, які приймають переселенців. Вони отримуватимуть по 450 грн/місяць за кожного безкоштовно розміщеного переселенця на компенсацію комуналки.

Як раніше повідомляв APnews, радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що російські військові зосередили свої сили на п'яти напрямках. Ведуться тактичні бої місцевого значення.

Новини партнерів

Картину Бенксі виставили на аукціоні за 26 тисяч доларів, вся виручка піде дитячій лікарні «Охматдит»
У Харківській області ЗС України збили винищувач та два безпілотники окупантів