Шмигаль розповів, коли зруйнується українська система охорони здоров'я

Шмигаль розповів, коли зруйнується українська система охорони здоров'я
Читать на русском

Незважаючи на сумні прогнози, Кабмін робить все, щоб не допустити розвалу української системи охорони здоров'я, заявив Денис Шмигаль.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль назвав кількість хворих на коронавірус, при якій впаде українська система охорони здоров'я. Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю політика Українській правді.

«Згадайте, навесні ми говорили, що при трьох тисячах хворих на день, медична система завалиться. І це була правда. Ми реально дивилися і розуміли, що ситуація така. Потім ми почали підготовку ліжок. На сьогодні у нас є 62 145 ковідних ліжок... і кожен день ця цифра зростає», - заявив Денис Шмигаль.

Як уточнив прем'єр, критичною цифрою для розвалу вітчизняної системи охорони здоров'я є 32 тис. заражених COVID-19 в добу.

«Попередньо розрахунки, які ми бачимо на першу декаду січня прогнозують десь у районі 20-25 тисяч хворих в день. Ми не будемо чекати 32, щоб медична система рухнула. Звичайно, карантин треба вводити до цієї цифри », - заявив глава Кабміну.

Раніше APnews повідомляв, Степанов заявив про "стабілізацію" в Україні, попри зростання хворих COVID-19.

Новини партнерів

У центрі Дубно на Новий рік стоятиме цвинтарна ялинка
Поліція затримала академіка НААН при спробі отримати хабар "елітним позашляховиком"