Шмигаль пояснив звільнення Нефьодова і Верланова

Шмигаль пояснив звільнення Нефьодова і Верланова
Читать на русском

Денис Шмигаль заявив, що робота митниці податкової - це питання економічної безпеки країни

Змінити керівництво митної та податкової служб недостатньо, необхідний комплексний підхід. Про це повідомляє APnews з посиланням на Facebook прем'єр-міністра Дениса Шмигаль.

"Сама по собі заміна керівництва мало що змінює. Потрібно більш рішуче впроваджувати інституційні зміни. Зараз Кабінет міністрів знаходиться в процесі підбору ефективних команд, які зможуть реалізовувати цю роботу в складний час", - йдеться в повідомленні.

При цьому він вказав, що уряд вирішив звільнити Максима Нефьодова і Сергія Верланова, тому що "робота митниці та податкової - це, перш за все, питання економічної безпеки країни".

"Тут не може бути ніяких виправдань. Бюджет-2019 показав один з найгірших показників по надходженнях за останні роки. Ми бачимо, що ситуація у 2020 році не покращилася, і не тільки через коронакризу", - заявив Шмигаль.

Крім того, він вказав, що Кабмін підтримує створення тимчасової слідчої комісії з перевірки інформації про можливі зловживання в податковій і на митниці.

"Це і є реальний "аудит держави", який ми готові проводити разом з народними депутатами. Водночас я закликаю правоохоронні органи прозоро провести розслідування інформації про можливі махінації в митній і податковій сферах. І поставити крапку в цьому питанні", - пояснив прем'єр.

Відзначається, що держава може недоотримувати до 120 мільярдів гривень на рік через оборудки посадовців податкової та митної служб.

Шмигаль пояснив звільнення Нефьодова і Верланова

Варто зауважити, що у п’ятницю, 24 квітня, Кабінет міністрів України на засіданні ухвалив рішення про звільнення Сергія Верланова з посади голови Державної фіскальної служби України, а Максима Нефьодова з посади голови Державної митної служби.

Як раніше повідомляв APnews, розслідування дій голови ДФС України Сергія Верланова і голови Державної митної служби Максима Нефьодова може взагалі не відбутися.

Новини партнерів

"Ти на кого руку підняв?": з'явилося відео бійки чиновника Слончака і патрульного
Українці, які застрягли у 26 містах світу, повернуться в Україну спеціальними рейсами, - Мінінфраструктури