Шмигаль пояснив, коли пенсії українців зможуть підвищитися вдвічі

Шмигаль пояснив, коли пенсії українців зможуть підвищитися вдвічі
Читать на русском

В уряді стверджують, що запуск накопичувальної системи пенсій є шляхом до суттєвого зростання виплат для населення.

Кабмін очікує, що парламент схвалить закони, які дозволять ввести в Україні процес створення накопичувальної пенсійної системи.

Про це під час засідання уряду заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає APnews.

"Уряд сподівається, що народні депутати після літньої відпустки розглянуть це питання, щоб вже в цьому році були прийняті перші закони, які дозволять почати планомірний процес створення накопичувальної пенсійної системи в Україні", - зазначив глава Кабміну.

Шмигаль наголосив, що запуск накопичувальної системи пенсій є шляхом до суттєвого зростання виплат для населення. Можливо, навіть вдвічі.

"Якщо ми хочемо збільшити пенсію вдвічі, то немає іншого механізму, як вводити другий, накопичувальний, рівень державної пенсійної системи. Це - дієвий рецепт успішних країн, де є дійсно високі пенсії. Це - той шлях, який ми маємо пройти в Україні", - заявив Шмигаль.

Крім того, глава уряду додав, що після запуску накопичувальної системи Кабмін не відмовиться від солідарної пенсійної системи та індексації пенсій.

"Накопичувальна пенсійна система працюватиме у форматі додаткових виплат до існуючої державної солідарної пенсії, яку продовжать отримувати українці", - підкреслив Шмигаль.

APnews повідомляв, як буде працювати накопичувальна пенсія.

Новини партнерів

Французький сенатор направила в МЗС Франції офіційний запит про справу проти Медведчука і закриття телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZiK
НАБУ вручило підозру голові Харківської облради Артуру Товмасяну