Шмигаль повідомив, скільки коштів використали з фонду боротьби з COVID-19 і на що

Шмигаль повідомив, скільки коштів використали з фонду боротьби з COVID-19 і на що
Читать на русском

Шмигаль підкреслив, що фонд використовують для забезпечення медичних працівників та для боротьби з наслідками пандемії коронавірусу

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що з фонду боротьби з COVID-19 використали 10% коштів, він не витрачений, а розподілений. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем’єра під час візиту на Крюківський вагонобудівний завод.

"Фонд COVID-19 становив 64,7 млрд гривень на боротьбу з наслідками коронавірусу. Він уже розподілений. Але розподілений не означає витрачений. Кошти, витрачені, - це на сьогодні до 10% від загальної суми. Але, звісно, боротьба з коронавірусом - процес тривалий і не завжди передбачуваний. Звісно, ми будемо спільно з бюджетним комітетом Верховної Ради робити і вже робили перерозподіл усередині цього фонду", - заявив він.

Шмигаль підкреслив, що фонд використовують для забезпечення медичних працівників та для боротьби з наслідками пандемії коронавірусу.

"Тому ми з цього фонду фінансуємо і певні економічні заходи, тому що це також боротьба з наслідками COVID-19, тому що наслідки економічної кризи, за прогнозами світових експертів, можуть бути більш трагічні, ніж наслідки медичної кризи", - пояснив прем’єр-міністр.

Як раніше повідомляв APnews, дитячі санаторії в Києві з 21 липня знову відновили свою роботу.

Новини партнерів

Луческу поклав квіти до пам'ятника легендарного тренера "Динамо" Лобановського
Американець витратив держдопомогу на новий Lamborghini за 300 000 доларів і розбив його