Шмигаль повідомив про початок нової хвилі пандемії коронавірусу в Україні і назвав її "реальною загрозою"

Шмигаль повідомив про початок нової хвилі пандемії коронавірусу в Україні і назвав її "реальною загрозою"
Читать на русском

Шмигаль підкреслив, що в Україні почалось різке зростання кількості хворих на коронавірус через те, що громадяни та представники місцевої влади ігнорують карантинні обмеження

В Україні почалась нова хвиля пандемії коронавірусу COVID-19. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на позачерговому засіданні Кабінету міністрів, передає APnews.

"Ми фактично сьогодні отримуємо початок чергової, першої або другої, як хочете це називайте, хвилі захворюваності на коронавірус. Порятунок єдиний - це соціальна дистанція, дезінфекція, масковий режим", - сказав він.

Шмигаль підкреслив, що в Україні почалось різке зростання кількості хворих на коронавірус через те, що громадяни та представники місцевої влади ігнорують карантинні обмеження.

"Сьогодні, на жаль, в Україні черговий антирекорд по захворюваності на коронавірус. Дуже велика кількість людей перестали дотримуватися карантинних правил, вирішили, що коронавірус зник і шансів захворіти більше немає. І ми отримали результат - сьогодні майже тисяча хворих", - зазначив прем'єр-міністр.

Крім того, Шмигаль додав, що чергова хвиля захворюваності повинна стати сигналом, що коронавірус - це не "фейк, а загроза, яка ходить поруч з кожним з нас".

Як повідомляв APnews раніше, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів має намір посилити контроль за дотриманням карантину заради безпеки громадян.

Новини партнерів

В Раді зареєстрували проект закону про декретну відпустку для чоловіків
Уряд планує посилити контроль за дотриманням карантину